Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Konstytucja Trzeciego Maja

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Konstytucja Trzeciego Maja

2 maja uczestniczyliśmy w akademii z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Celem uroczystości było przypomnienie tła historycznego i wagi tego wydarzenia oraz pogłębienie zainteresowań przeszłością naszego kraju. Na okolicznościowy program artystyczny przygotowany przez uczniów kl. VI Szkoły Podstawowej w Uszwi złożyły się wiersze o tematyce patriotycznej, scenki oraz utwory muzyczne. Nie zabrakło także refleksji dotyczącej praw i obowiązków obywatelskich wynikających z obecnej Konstytucji RP.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Konstytucja Trzeciego Maja