Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Festyn „Dzielmy się radością”

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Festyn „Dzielmy się radością”

3 czerwca odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Dzielmy się radością”. W części artystycznej wystąpili: dzieci z przedszkola, uczniowie Szkoły Podstawowej oraz młodzież naszego Gimnazjum. Wśród zaproszonych gości był sołtys Uszwi p. Stanisław Cebula, przybyli też radni Uszwi i Zawady Uszewskiej. Uczniowie kl. IIb przedstawili publiczności inscenizację legendy o powstaniu Uszwi. Z kolei dziewczynki z kl. I i kl. III pokazały swe umiejętności w tańcach cheerleaderek. Aplauz publiczności wywołał przebój „Koko, koko Euro spoko” w wykonaniu: Patryka Rojka, Jakuba Hamowskiego, Adriana Pabjana, Dawida Chudoby oraz Dawida Wyczesanego. W konkursie „Uwierz w siebie” zaprezentowali się: Katarzyna Toboła, Damian Porwisz, Oliwia Czchowska i Marlena Burek. Uczestnicy festynu mogli wziąć udział w konkursach sportowych oraz skorzystać z bufetu.

zobacz więcej...

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Festyn „Dzielmy się radością”