Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Występ kabaretowy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Występ kabaretowy

W ramach realizacji projektu EFS „Otwarty umysł, otwarty świat” organizowane są zajęcia koła teatralnego, które odbywają się 3 razy w miesiącu. Uczęszcza na nie 10 uczniów kl. Ia. 6 czerwca podczas obchodów w naszej szkole „Dnia bez przemocy” zaprezentowali dwa skecze kabaretu Neonówka: „Euro 2012” i „Podróż”. Aktorzy sami zadbali o rekwizyty i kostiumy.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum EFS 2010/2012 Występ kabaretowy