Z wizytą w Gdańsku

W ramach projektu EFS „Otwarty umysł, otwarty świat” uczniowie naszego gimnazjum pojechali na siedmiodniowy obóz językowy do Gdańska. Większość pierwszy raz była nad morzem!

Młodzież intensywnie wykorzystała każdą chwilę spędzoną w Trójmieście. Dużo zwiedzaliśmy: zobaczyliśmy Starówkę Gdańska, Westerplatte, zamek w Malborku, akwarium morskie w Gdyni, Sopot, ZOO i Katedrę w Oliwie, płynęliśmy statkiem po morzu i porcie gdyńskim.

Uczniowie uczestniczyli też w zajęciach językowych z j. angielskiego i j. niemieckiego.

Każdą wolną chwilę młodzież wykorzystała na plażowanie i spacery brzegiem morza.

Zmęczeni, ale pełni wspomnień i szczęśliwi wróciliśmy do domów.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum EFS 2010/2012 Z wizytą w Gdańsku