Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Projekt edukacyjny

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/images/stories/2010_2011/projekt_2b.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2010_2011/projekt_2b

Projekt edukacyjny

Uczniowie klas II Publicznego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Uszwi wzięli udział w realizacji projektu edukacyjnego pod tytułem ,,Jak środowisko społeczno – przyrodnicze wpływa na odżywianie się uczniów naszej szkoły?”.

Zostali podzieleni na kilka grup, w których pracowali przez dwa miesiące. Klasa IIa przygotowała prezentację na temat,, W jaki sposób globalizacja wpływa na kulturę polską?”, która składała się z przeprowadzonej wśród kolegów i koleżanek ankiety, kilku prezentacji multimedialnych oraz krótkich scenek. Natomiast klasa IIb nakręciła krótki filmik, również przeprowadziła ankietę dotyczącą odżywiania się uczniów i przygotowała prezentację multimedialną, gazetkę i skecz,

Udział w takich projektach to szansa dla uczniów na rozwijanie wyobraźni, umiejętności i pokazanie się z jak najlepszej strony.


{gallery}2010_2011/projekt_2b{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Projekty edukacyjne Projekt edukacyjny