Polityka plików cookie

Pliki cookies to małe pliki, zapisywane i przechowywane na komputerze osób odwiedzających tą stronę. Plik ten najczęściej zawiera informację o stronie, z której pochodzi, długość życia (czas jego przechowywania w komputerze odwiedzającego stronę), oraz unikalny numer do identyfikacji przeglądarki z jakiej strona jest przeglądana.
 
Na tej stronie pliki cookies wykorzystywane są do tworzenia statystyk oglądalności, dostosowania wyglądu strony do przeglądarki lub systemu użytkownika, zapamiętywania logowania użytkownika dzięki czemu nie musi się on logować na każdej podstronie. Cookies nie wpływają na wydajność urządzeń.

Na ogół przeglądarki umożliwiają domyślnie używanie plików cookies na komputerze odwiedzającego stronę jednak w każdej chwili można dokonać zmiany ustawień plików cookies. Można m. in. zablokować możliwość korzystania z plików cookies dla danej strony. Zmian tych można dokonywać w ustawieniach poszczególnych przeglądarek. Ustawienia umożliwiają wyłączenia akceptowania plików (może to doprowadzić do niewłaściwego wyświetlania strony lub niedziałania niektórych funkcji), akceptowanie ich do zamknięcia programu lub do ich wygaśnięcia lub też pytanie za każdym razem o akceptacji lub braku takiego pliku. Jeżeli użytkownik przeglądarki nie dokona żadnych zmian oznaczać to będzie iż pliki te będą się zapisywać na jego komputerze. Klikając zamknij na naszej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies przez nasz serwis.
  
Instrukcję na temat wyłączenie plików cookie w popularnych przeglądarkach można znaleźć na stronie:

Przeglądarka Internet Explorer

Przeglądarka Firefox

Przeglądarka Chrome

Przeglądarka Opera

Jesteś tutaj: Strona Główna Uncategorised Polityka plików cookie