Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/images/stories/2007_2008/efs/maj.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2007_2008/efs/maj

W maju rozpoczęły działalność zajęcia pozalekcyjne:
  • Zajęcia wyrównawcze z matematyki - zrealizowano 10 godzin zajęć, na których uczniowie klas III mający problemy z matematyką ćwiczyli działania w zbiorze liczb rzeczywistych, rozwiązywali proste zadania tekstowe, odczytywali dane statystyczne z tabel i diagramów.
  • Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego - zrealizowano 10 godzin zajęć, w czasie których uczniowie klas III ćwiczyli redagowanie form wypowiedzi pisemnych, czytanie ze zrozumieniem i w praktyce wykorzystywali wiadomości z gramatyki.
  • Zajęcia wyrównawcze z informatyki - zrealizowano 2 godzin zajęć, na których uczniowie klas II ćwiczyli opanowanie podstaw posługiwania się komputerem.
  • Kółko Informatyczne - zrealizowano 5 godzin zajęć lekcyjnych, na których uczniowie klas III doskonalili umiejętności posługiwania się technologiami komputerowymi i korzystania z internetu jako źródła informacji.
  • Warsztaty teatralne-zrealizowano 5 godzin, na których uczniowie klas II zdobywali umiejętności operowania żywym słowem i dokonali inscenizacji fragmentów mitologii.

Uroczystość patriotyczno-religijna z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

3 maja wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową w Uszwi i Parafią pod wezwaniem św. Floriana w Uszwi obchodzono rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Celem tej imprezy było pogłębianie postaw patriotycznych uczniów.

Dzień Książki:

31 maja wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową w Uszwi i Biblioteką Wiejską w Uszwi obchodzono Dzień Ksziążki. Celem tej imprezy było kształtowanie zainteresowań czytelniczych uczniów. Nauczyciele, uczniowie z naszego gimnazjum oraz pani z Biblioteki Wiejskiej czytali baśnie i bajki uczniom klas młodszych, co podobało się maluchom.

{gallery}2007_2008/efs/maj{/gallery}