W czerwcu kontynuowały działalność zajęcia pozalekcyjne:
  • Zajęcia wyrównawcze z matematyki - zrealizowano 10 godzin zajęć, na których uczniowie klas III nadal ćwiczyli działania w zbiorze liczb rzeczywistych, rozwiązywali proste zadania tekstowe, odczytywali dane statystyczne z tabel i diagramów.
  • Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego - zrealizowano 10 godzin zajęć, w czasie których uczniowie klas III ćwiczyli redagowanie kolejnych form wypowiedzi pisemnych, czytanie ze zrozumieniem i w praktyce wykorzystywali wiadomości z gramatyki.
  • Zajęcia wyrównawcze z informatyki - zrealizowano 2 godziny zajęć, na których uczniowie klas II nadal ćwiczyli opanowanie podstaw posługiwania się komputerem.
  • Kółko Informatyczne - zrealizowano 5 godzin zajęć lekcyjnych, na których uczniowie klas III doskonalili umiejętności posługiwania się technologiami komputerowymi i korzystania z internetu jako źródła informacji, wykonywali zadania przydzielone przez nauczyciela.
  • Warsztaty teatralne - zrealizowano 5 godzin, na których uczniowie klas II w dalszym ciągu ćwiczyli umiejętność operowania żywym słowem i przygotowali się do przeglądu małych form teatralnych.

Festyn:

3 czerwca wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową w Uszwi i uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brzesku uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swój dorobek, promowali szkołę, integrowali się ze społecznością lokalną i uczestnikami WTZ. Odbył sie przegląd małych form teatralnych przygotowanych przez uczniów poszczególnych klas. Miało to na celu aktywizowanie kreatywności uczniów, pogłębienie kontaktu z literaturą i ćwiczenie umiejętności pracy w zespole oraz autoprezentacji. Przedstawiano scenki z mitologii, historii, kabaretowe oraz wokalno-taneczne.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum EFS Czerwiec