Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/images/stories/2007_2008/efs/zajecia_wakacyjne.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2007_2008/efs/zajecia_wakacyjne

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych

 

    Zajęcia odbywały się w dniach 2.07.2007r. - 6.07.2007r.
W pierwszym dniu uczestnicy zostali zapoznani z harmonogramem zajęć i podzieleni na grupy. Pierwsza grupa uczestniczyła w kursie tańca towarzyskiego, ucząc się kroków walca, czaczy, rumby. Druga grupa poznawała zasady gry w Bulle.
    W kolejnym dniu uczestnicy zajęć spotkali się z młodzieżą PG w Gnojniku. Rozegrano turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych. Przeprowadzono konkursy wiedzowe z różnych przedmiotów oraz gry i zabawy sprawnościowe. W czasie wspólnych zajęć młodzież uczyła się pracy w grupach, zdrowej rywalizacji i pogłębiała więzi koleżeńskie.
    Trzeci dzień był najbardziej atrakcyjny. Wyjechaliśmy do Krakowa. Czekając na seans filmowy, zwiedzaliśmy Galerię Plaza. O 1115 rozpoczęła się projekcja trójwymiarowego filmu "Perła oceanów". Podziwialiśmy ginące rafy koralowe oraz poznawaliśmy ich mieszkańców. Po projekcji udaliśmy się do Parku Wodnego, gdzie czekały na nas liczne atrakcje. Młodzież wróciła do domu pełna wrażeń.
    Zajęcia w kolejnym dniu przebiegały podobnie jak w pierwszym. Nastąpiła wymiana grup, które uczestniczyły w kursie tańca i poznawały zasady gry w Bulle.
    W ostatnim dniu odbywały się zajęcia informatyczne. Uczestnicy grali w internetowe gry edukacyjne oraz wyszukiwali ciekawe strony internetowe na temat walorów Europy.


{gallery}2007_2008/efs/zajecia_wakacyjne{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum EFS Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych