Poranek wigilijny

Poranek wigilijny

21 grudnia na sali gimnastycznej odbył się "Poranek wigilijny".
Młodzież z klasy IIb pod kierunkiem pani Anny Kotarby przygotowała krótkie przedstawienie związane ze zwyczajami wigilijnymi, które ubogaciły śpiewem dziewczęta z klasy IIIb.

Po obejrzeniu części artystycznej pani dyrektor Barbara Kondziołka, przewodnicząca Rady Rodziców p. Bogumiła Brzeska oraz sołtys wsi Uszew p. Stanisław Cebula złożyli gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły i młodzieży życzenia z okazji zbliżających się świąt. Następnie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na wigilie, które sami przygotowali.