Spotkanie z Panią dietetyczką

Dnia 8 stycznia 2008r. do naszej szkoły przybyła Pani dietetyczka, która zaprezentowała wszystkim uczniom naszego gimnazjum sposoby zdrowego odżywiania.

{gallery}aktualnosci/2007_2008/dietetyczka/1{/gallery}

Omówiła także przyczyny anoreksji oraz skutki brania przez chłopców sterydów. Następnie trzech uczniów naszej szkoły: Zofia Młyńska, Monika Zabrzańska i Kamil Zych przedstawiło swój dzienny jadłospis.

{gallery}aktualnosci/2007_2008/dietetyczka/2{/gallery}

Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali Pani dietetyczce za wykład, wręczając kwiaty, a cała społeczność gimnazjalna nagrodziła naszego gościa brawami.

{gallery}aktualnosci/2007_2008/dietetyczka/3{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Spotkanie z Panią dietetyczką