Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową

23 stycznia 8 uczennic naszej szkoły wzięło udział w Powiatowych Zawodach w Piłkę Siatkową w Gnojniku.

Mimo walki nie udało im się pokonać drużyn z Czchowa oraz Brzeska i zakwalifikować do finału. Wygrały mecz ze Szczurową z wynikiem 2:0.

{gallery}aktualnosci/2007_2008/zawody_dziewczyn{/gallery}

Natomiast dzień później (tj. czwartek) na zawody powiatowe do Czchowa udała się drużyna siatkarska chłopców. Nasi uczniowie dzielnie walczyli jednak nie udało im się pokonać swoich grupowych przeciwników i zakwalifikować się do finału. Mimo to, chłopcy z uśmiechem na twarzach wrócili do szkoły i cieszyli się, że mogli wziąć udział w tych rozgrywkach.

{gallery}aktualnosci/2007_2008/zawody_chlopcy{/gallery}
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową