Bal karnawałowy

Dnia 26 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy połączony z konkursami przygotowanymi przez kl. I pod kierunkiem Pani Agaty Zaczyńskiej.

Rywalizowały w nich poszczególne klasy. W jury zasiedli: Pani Dyrektor Barbara Kondziołka Pani Anna Kotarba, i przewodnicząca szkoły: Aleksandra Imioło.

W pierwszej dyscyplinie brali udział wychowawcy wraz z jednym wychowankiem. Ich zadaniem było odpowiedzieć na kilka pytań zadanych przez prowadzącą.

Następnie chłopiec i dziewczyna z każdej klasy walczyli o punkty w tańcu dyskotekowym.

Na koniec odbyło się karaoke, w którym wzięło udział po dwie osoby z każdej klasy oraz komisja.

Po konkursach wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców, a następnie bawili się na sali gimnastycznej przy świetnej muzyce.