Zajęcia feryjne

Zajęcia feryjne

80 uczniów szkoły wzięło udział w zajęciach zorganizowanych w drugim tygodniu ferii. Zapoznano młodzież z programem, celami i zasadami udziału w zajęciach, odbywały się zajęcia sportowe, gry i zabawy zręcznościowe, zajęcia informatyczne, aerobik. Odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową , "uczniowie-nauczyciele" oraz konkurs wokalny karaoke. Uczniowie obejrzeli też film "Katyń". W ostatnim dniu zajęć młodzież pojechała do Krakowa, gdzie korzystała z atrakcji parku Wodnego i oglądała w Multikinie film "Ranczo Wilkowyje". W każdym dniu uczniowie spożywali posiłki.