Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Rocznica koronacji Królowej Jadwigi

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Rocznica koronacji Królowej Jadwigi

Nasze gimnazjum należy do Rodziny Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej. Zarząd Rodziny z okazji 624 rocznicy koronacji Pani Wawelskiej ogłosił konkurs na Królową Rodziny. W związku z tym w naszej szkole odbyły się eliminacje: każda klasa wybrała swoją kandydatkę, która musiała wykazać się bardzo dobrymi ocenami, udziałem w olimpiadach, konkursach i zawodach oraz pracą charytatywną. Spośród wybranych uczennic Rada Samorządu Uczniowskiego jawnie wybrała Królową Szkoły, którą została Kinga Gicala uczennica kl. IIb.

Nasza reprezentantka została zaproszona na tegoroczne spotkanie Rodziny Szkół 18.10.2008 na Skałce w Krakowie.

 


Tam dokonano koronacji Królowych Rodziny.  Kinga została wybrana Królową Dobroci.


Jesteśmy dumni z naszej koleżanki, która podobnie jak nasza Patronka, jest skromna, cicha, a przy tym pracowita i wrażliwa na los innych.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Rocznica koronacji Królowej Jadwigi