Rocznica koronacji Królowej Jadwigi

Nasze gimnazjum należy do Rodziny Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej. Zarząd Rodziny z okazji 624 rocznicy koronacji Pani Wawelskiej ogłosił konkurs na Królową Rodziny. W związku z tym w naszej szkole odbyły się eliminacje: każda klasa wybrała swoją kandydatkę, która musiała wykazać się bardzo dobrymi ocenami, udziałem w olimpiadach, konkursach i zawodach oraz pracą charytatywną. Spośród wybranych uczennic Rada Samorządu Uczniowskiego jawnie wybrała Królową Szkoły, którą została Kinga Gicala uczennica kl. IIb.

{gallery}aktualnosci/2008_2009/jadwiga/1{/gallery}

Nasza reprezentantka została zaproszona na tegoroczne spotkanie Rodziny Szkół 18.10.2008 na Skałce w Krakowie.

{gallery}aktualnosci/2008_2009/jadwiga/2{/gallery}

Tam dokonano koronacji Królowych Rodziny.  Kinga została wybrana Królową Dobroci.

{gallery}aktualnosci/2008_2009/jadwiga/3{/gallery}

Jesteśmy dumni z naszej koleżanki, która podobnie jak nasza Patronka, jest skromna, cicha, a przy tym pracowita i wrażliwa na los innych.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Rocznica koronacji Królowej Jadwigi