Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Koncert akordeonowy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Koncert akordeonowy


4 grudnia gościł w naszej szkole duet akordeonowy z Łodzi. Muzycy zaprezentowali utwory znanych kompozytorów. W ciekawy sposób przybliżyli nam także ich sylwetki i niektóre terminy muzyczne. Nawiązali również kontakt z publicznością poprzez pełne humoru pytania i komentarze. Miła atmosfera spotkania, możliwość podziwiania umiejętności muzyków  oraz  interesujące przekazywanie wiedzy muzycznej to niewątpliwe atuty koncertu.