Odznaczenia dla nauczycieli Małopolski

2 grudnia 2008 roku Wojewoda Małopolski Jerzy Miller i Małopolski Kurator Oświaty Artur Dzigański wręczyli 467 nauczycielom z całego województwa odznaczenia państwowe przyznawane  za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków zawodowych w służbie Państwu. Wśród odznaczonych znalazła się Pani Ewa Cichostępska, która została uhonorowana Złotym Medalem za Długoletnią Służbę. Podczas uroczystości władze województwa małopolskiego skierowały wiele słów wdzięczności pod adresem nauczycieli i wychowawców, którzy swoją postawą i działalnością kształtują serca i umysły młodego pokolenia.
Pani Ewie Cichostępskiej dziękujemy za 30 letnią pracę pedagogiczną, gratulujemy wyróżnienia  oraz  życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

 

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Odznaczenia dla nauczycieli Małopolski