Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

10 grudnia w 56 rocznicę uchwalenia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka odbył się okolicznościowy apel. Uczniowie kl. I przygotowali prezentację multimedialną o prawach człowieka, recytowali wiersze  związane z tą tematyką oraz  przedstawili kilka scenek obrazujących brak poszanowania ludzkiej godności.
Na zakończenie przedstawiciele poszczególnych klas wzięli udział  w konkursie o prawach człowieka.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka