Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wizyta w Domu Dziecka w Jasieniu

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wizyta w Domu Dziecka w Jasieniu

 

Dom Dziecka w Jasieniu to placówka bliska naszym sercom. Tradycją naszej szkoły stało się organizowanie Mikołajek dla wychowanków tego Domu.

Uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej zbierali pieniądze. Do akcji dołączyli się też nauczyciele. Przedstawiciele samorządów uczniowskich obu szkół wraz z opiekunami: p. D. Muchą i S. Krakowską przekazali na ręce p. dyrektor 550 zł i słodycze dla dzieciaków. 

Zostaliśmy mile przyjęci. Nasi uczniowie rozmawiali ze swoimi rówieśnikami. Cieszymy się, że ta akcja została zorganizowana już po raz dwunasty.

 

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Wizyta w Domu Dziecka w Jasieniu