Powitanie wiosny

19 marca w naszej szkole odbył się turniej z okazji pierwszego dnia wiosny, który rozpoczęła prezentacja skeczy w wykonaniu uczniów z kl.I, kl. II b i IIIa.

Następnie przedstawiciele poszczególnych klas rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych i intelektualnych. Zadaniem uczniów było m.in. ułożenie rymowanki o wiośnie oraz określenie zawartości koszyka wielkanocnego. Odbył się także konkurs na najładniej wyklejoną pisankę.

Z kolei zawody sprawnościowe wymagały umiejętności gry w kręgle, skakania na skakance czy wykonywania zajęczych susów.

Imprezę zakończył premierowy występ cheerleaderek z kl. I. W ostatecznej klasyfikacji

I miejsce zajęła klasa 1, II - 2a, III - klasy 3.

Po ogłoszeniu wyników drużyny, które reprezentowały klasy otrzymały słodycze ufundowane przez sklepik szkolny.

Zdjęcia można obejrzeć w galerii