Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dni otwarte ZSP w Czchowie

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dni otwarte ZSP w Czchowie

 

 

Dni otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie

24 marca młodzież kl. III naszego gimnazjum została zaproszona na „Dni otwarte” ZSP w Czchowie. Uczniowie mieli okazję zwiedzić placówkę, zapoznać się z wyposażeniem pracowni przedmiotowych, działalnością szkolnych organizacji oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Gospodarze przygotowali okolicznościowe wystawy, konkursy oraz poczęstunek. Po zwiedzeniu szkoły na hali sportowej odbyła się prezentacja oferty kształcenia połączona z częścią artystyczną, na którą złożyły się: występy zespołu tanecznego, muzycznego  oraz  inscenizacja.

 

 

zobacz więcej

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Dni otwarte ZSP w Czchowie