Dni otwarte ZSP w Czchowie

Dni otwarte ZSP w Czchowie

Dni otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie

24 marca młodzież kl. III naszego gimnazjum została zaproszona na „Dni otwarte” ZSP w Czchowie. Uczniowie mieli okazję zwiedzić placówkę, zapoznać się z wyposażeniem pracowni przedmiotowych, działalnością szkolnych organizacji oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Gospodarze przygotowali okolicznościowe wystawy, konkursy oraz poczęstunek. Po zwiedzeniu szkoły na hali sportowej odbyła się prezentacja oferty kształcenia połączona z częścią artystyczną, na którą złożyły się: występy zespołu tanecznego, muzycznego  oraz  inscenizacja.

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Dni otwarte ZSP w Czchowie