Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Koncert "Nie kuś losu"

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Koncert "Nie kuś losu"

 

24.03.2009 r. nasze gimnazjum odwiedzili muzycy z Wrocławia, Gienka Loska i Tomasza Dzień. Podczas koncertu „Nie kuś losu” wykonywali utwory na gitarach oraz opowiadali młodzieży o swoich uzależnieniach od narkotyków oraz alkoholu. Próbowali uświadomić uczniom, że te nałogi mogą zrujnować ludziom życie. Występ spotkał się z dużym zainteresowaniem słuchaczy.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Koncert "Nie kuś losu"