Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Egzamin gimnazjalny

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Egzamin gimnazjalny

W dniach 22-24 kwietnia odbył się egzamin gimnazjalny.

 

Przystąpiło do niego 41 uczniów klas III naszej szkoły. W tym roku po raz pierwszy egzamin składał się z 3 części. Trzecioklasiści musieli wykazać się wiedzą z przedmiotów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych i z języka angielskiego. Teraz pozostaje czekać na wyniki testów egzaminacyjnych, które zostaną ogłoszone 12 czerwca.

 

W kolejnych dniach egzaminu również klasy I-II miały okazję sprawdzić swoją wiedzę, pisząc próbne testy kompetencji.

 

 

 zobacz więcej