Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Otwarcie „Orlika 2012”

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Otwarcie „Orlika 2012”

30 kwietnia społeczność naszej szkoły wzięła udział w  otwarciu kompleksu sportowego „Orlik 2012”. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, Honorowi Obywatele Gminy Gnojnik, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego p. Leszek Zegzda, dyrektorzy szkół z Gminy Gnojnik oraz społeczność Uszwi.

 

Wstęgę przecięli: Wójt Gminy Gnojnik p. Wojciech Rzepa, sołtys Uszwi p. Stanisław Cebula oraz uczeń szkoły podstawowej Łukasz Paterek.

 

Poświecenia obiektu dokonał ks. prałat Jan Kudłacz.

 


Podczas części oficjalnej Pan Wójt wręczył podziękowania tym, którzy przyczynili się do powstania kompleksu oraz przedstawił historię jego budowy.

 

Dyrektor gimnazjum p. Barbara Kondziołka oraz dyrektor szkoły podstawowej p. Bogumiła Jagielska podziękowały p. sołtysowi Uszwi p. Stanisławowi Cebuli za wkład pracy w powstanie „Orlika 2012” oraz aktywną współpracę z miejscowymi szkołami w promowaniu sportu.

 

 

 

Następnie rozpoczęła się cześć artystyczna, na którą złożyły się występy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

 

 

Mogliśmy podziwiać m.in. tańce cheerleaderek z kl. I naszej szkoły oraz skecz w wykonaniu uczniów kl. II b. 

 

Program zakończył występ zespołu „Szkraby” z PSP w Gnojniku. 

 

Po uroczystości na boisku ze sztuczną murawą został rozegrany pierwszy mecz między drużynami z Uszwi i Gnojnika

 

{flv}aktualnosci/2008_2009/otwarcie_orlik/MOV120{/flv}

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Otwarcie „Orlika 2012”