Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Festyn "Bawmy się razem"

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Festyn "Bawmy się razem"

            24 czerwca nasze gimnazjum, szkoła podstawowa i przedszkole w Uszwi zorganizowały festyn "Rok Przedszkolaka- bawmy się razem". Wśród zaproszonych gości byli: Wójt Gminy Gnojnik p. Wojciech Rzepa, radni Uszwi i Zawady Uszewskiej oraz dyrektor Centrum Kultury w Gnojniku p. Ewa Świerczek. Uczniowie obu szkól oraz przedszkolaki zaprezentowały zgromadzonej publiczności ciekawą część artystyczną, na którą złożyły się m.in.: inscenizacja bajki "Księżniczka na ziarnku grochu", występy zespołu tanecznego i cheerleaderek, pokaz mody uczniowskiej, skecze oraz konkurs wokalny "Od przedszkola do Opola". Po zakończeniu występów  dalszą zabawę poprowadziły dwie wróżki, które zaproponowały dzieciom ciekawe konkursy.  Atrakcją festynu była loteria fantowa oraz bufet. Impreza przebiegała w miłej, rodzinnej atmosferze.

 

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Festyn "Bawmy się razem"