Zjazd Rodziny Szkół imienia Świętej Jadwigi Królowej

26 maja przedstawiciele społeczności naszej szkoły: p. Dyrektor mgr Barbara Kondziołka, ks. Antoni Jurkowski, p. Anna Kotarba, uczniowie kl. III, oraz rodzice uczestniczyli w Zjeździe Rodziny Szkół imienia Świętej Jadwigi Królowej, który odbył się w Częstochowie. Uroczystość rozpoczęła modlitwa różańcowa w Kaplicy Matki Bożej, a następnie została odprawiona Msza św. Pan przewodniczący Jerzy Piskor odczytał Akt Zawierzenia naszej Rodziny Matce Bożej, a uczennice, które wcieliły się w postać św. Jadwigi oraz orszak królewski złożyli kwiaty pod ołtarzem naszej patronki.

Dalsza część spotkania miała miejsce w Auli Jana Pawła II. Zgromadzeni wysłuchali dwóch referatów dotyczących cnót św. Jadwigi. Wręczono także nagrody zwycięzcom konkursu na znaczek i kartkę pocztową pt. "Królowa Jadwiga w oczach ucznia" oraz medale dla osób zasłużonych w działalności na rzecz Rodziny. Ostatnim punktem programu był koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu uczniów przybyłych na zjazd. Swoje umiejętności wokalne i recytatorskie zaprezentowały także uczennice kl. III naszego gimnazjum.

{gallery}aktualnosci/2008_2009/zjazd{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Zjazd Rodziny Szkół imienia Świętej Jadwigi Królowej