Dzień Dziecka

Dnia 1.06.2009 r. w naszym gimnazjum odbyła się impreza „Integracyjny Dzień Dziecka” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa. W tym dniu rozegrany został turniej sportowy o puchar Sołtysa wsi Uszew oraz o nagrody rzeczowe. Ze względu na deszczową pogodę turniej odbył się na Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej. W turnieju wzięły udział reprezentacje klas –- drużyny męskie i żeńskie. Drużyny męskie rywalizowały grając w piłkę nożną, natomiast dziewczęta w piłkę koszykową.

{gallery}aktualnosci/2008_2009/dzien_dziecka/1{/gallery}

Dodatkowo przeprowadzone zostały konkursy sprawnościowe: bieg z przeszkodami, wyścig w workach, kręcenie obręczą gimnastyczną, rzut do celu.

{gallery}aktualnosci/2008_2009/dzien_dziecka/2{/gallery}

Każdy uczestnik imprezy otrzymał napój oraz coś słodkiego.

{gallery}aktualnosci/2008_2009/dzien_dziecka/3{/gallery}