Dzień szkoły bez przemocy

Dzień szkoły bez przemocy

Z okazji "Dnia szkoły bez przemocy" w naszej szkole odbyła się gimnazjada. W turnieju wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas. Uczniowie prezentowali skecze, tańczyli, śpiewali i przedstawiali fragmenty lektur. Ponadto bawili się pisząc odę do szkoły i fraszkę na klasę. Wykonali też plakaty reklamujące nasze gimnazjum. Na koniec wszyscy uczniowie zatańczyli taniec belgijski. "Dzień szkoły bez przemocy" upłynął pod znakiem radości i wspaniałej zabawy.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Dzień szkoły bez przemocy