Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Inauguracja roku szkolnego 2010/2011

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Inauguracja roku szkolnego 2010/2011

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2010/1011. Podczas okolicznościowego apelu Pani dyrektor mgr Barbara Kondziołka powitała po wakacyjnej przerwie uczniów oraz  Grono Pedagogiczne. Przedstawiła także nowych nauczycieli. Do naszej społeczności szkolnej dołączyli: ks. Jan Baran, p. Sylwia Stachowicz oraz  p. Bartłomiej Kozub. Uczniowie zostali także zapoznani z najważniejszymi zadaniami szkoły, które będą realizowane w nowym roku. Następnie każda klasa spotkała się z wychowawcą, aby zapoznać się z podziałem godzin i zasadami BHP w szkole i w drodze do szkoły. Po spotkaniach klasowych udaliśmy się ze sztandarem do kościoła parafialnego, aby  uczestniczyć we Mszy św. w intencji uczniów i nauczycieli placówek oświatowych  naszej miejscowości.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Inauguracja roku szkolnego 2010/2011