Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Doping polskich żużlowców

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Doping polskich żużlowców

4 września 2010 r. uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczyli w dopingowaniu zmagań polskich zawodników podczas Mistrzostw Europy w Żużlu, które odbyły się na stadionie w Tarnowie. Na trybunach zasiadło wiele zaproszonych szkół, które rywalizowały w konkursie na najlepiej dopingującą drużynę. Konkurencja była duża i każda ze szkół zaprezentowała się najlepiej jak potrafiła. Nasi uczniowie również stworzyli wspaniały doping. Ułożone wcześniej okrzyki, ogromny napis "Polska do boju" oraz doping chearlederek sprawiły, że zajęli wysokie III miejsce. W nagrodę otrzymali koszulki i długopisy. Wszyscy chętnie wzięli udział w imprezie i dobrze się bawili.

 


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Doping polskich żużlowców