Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Turniej piłkarski "Orliki"

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Turniej piłkarski "Orliki"

17 września 2010 r.  na Orliku 2012 w Uszwi został zorganizowany pierwszy etap turnieju piłkarskiego "Orliki" pod patronatem premiera Donalda Tuska. Uczestniczyła w nim także drużyna z naszej szkoły, w skład której weszli uczniowie klasy 1a. Pozostałe drużyny przybyły ze szkół podstawowych na terenie Gminy Gnojnik. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie mecze, zajęli I miejsce w gminie i wywalczyli awans do kolejnego etapu rozgrywek. Turniej  był rozgrywany były pod czujnym okiem sędziego piłkarskiego. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali upominki w formie podkoszulków z logo i napisem Orlik 2012.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Turniej piłkarski "Orliki"