Turniej piłkarski "Orliki"

Turniej piłkarski "Orliki"

17 września 2010 r.  na Orliku 2012 w Uszwi został zorganizowany pierwszy etap turnieju piłkarskiego "Orliki" pod patronatem premiera Donalda Tuska. Uczestniczyła w nim także drużyna z naszej szkoły, w skład której weszli uczniowie klasy 1a. Pozostałe drużyny przybyły ze szkół podstawowych na terenie Gminy Gnojnik. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie mecze, zajęli I miejsce w gminie i wywalczyli awans do kolejnego etapu rozgrywek. Turniej  był rozgrywany były pod czujnym okiem sędziego piłkarskiego. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali upominki w formie podkoszulków z logo i napisem Orlik 2012.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Turniej piłkarski "Orliki"