Konkurs "Symbole krajów niemieckojęzycznych"

W związku z 20. rocznicą zjednoczenia Niemiec 12 października odbył się w naszej konkurs "Symbole krajów niemieckojęzycznych". Zadanie polegało na przygotowaniu w parach prac plastycznych związanych z wybranym krajem niemieckojęzycznym. Technika wykonania prac była dowolna. Komisja oceniała: zgodność z tematem, interpretację własną tematu, walory artystyczne, swobodę posługiwania się wybranymi technikami.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce- Marlena Burek i Natalia Reczek  kl.IIb

II miejsce- Grzegorz Śledź i Dawid Kalisz   kl.Ib

III miejsce- Oliwia Czchowska i Klaudia Rams   kl.IIa

Kamila Zięć i Patrycja Ząbkowska     kl.IIa

Gratulujemy!

 

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Konkurs "Symbole krajów niemieckojęzycznych"