Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Święto Niepodległości

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Święto Niepodległości

10 listopada społeczność naszego Gimnazjum wzięła udział w uroczystej akademii "Wstań Polsko moja", na którą zostaliśmy zaproszeni przez Szkołę Podstawową. Montaż słowno-muzyczny zaprezentowali uczniowie kl.VIa.  Wiersze i piosenki żołnierskie przybliżyły trudną drogę naszego narodu do niepodległości ojczyzny, okupioną śmiercią wielu Polaków. Ich ofiarność i oddanie sprawie narodowej będą zawsze przykładem prawdziwego patriotyzmu.92 rocznica odzyskania wolności skłania także do refleksji nad koniecznością właściwego wykorzystania tego bezcennego daru.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Święto Niepodległości