Śladami Jana Pawła II po Małopolsce

Udział w konkursie powiatowym „Śladami Jana Pawła II po Małopolsce”

1. W związku z dużym zainteresowaniem konkursem wśród uczniów klas pierwszych i trzecich 17 maja przeprowadzono eliminacje szkolne, w których wzięło udział 14 osób. Etap szkolny trwał 45 minut. Uczniowie wypełniali przygotowane przez opiekuna szkolnego Panią Dorotę Muchę testy.

2. W wyniku przeprowadzonych eliminacji do konkursu powiatowego zakwalifikowali się: Dawid Krzan, Małgorzata Franczyk, Grzegorz Śledź, Natalia Kural, Paulina Kowalczyk i Marcin Nowak.

2. 19 maja w Publicznym Gimnazjum w Jadownikach odbył się właściwy konkurs, w którym wzięło udział 54 uczniów z gimnazjów powiatu brzeskiego. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą i zajęli:

Marcin Nowak – 2 miejsce,

Grzegorz Śledź – 3 miejsce,

Natalia Kural i Paulina Kowalczyk – 4 miejsce,

Małgorzata Franczyk – 5 miejsce.

Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Śladami Jana Pawła II po Małopolsce