Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Praw Dziecka

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Praw Dziecka

20 listopada obchodziliśmy 20 rocznicę  uchwalenia Konwencji Praw Dziecka. Z tej okazji w naszej szkole odbył się okolicznościowy apel. Uczniowie klasy II zaprezentowali okolicznościową prezentację multimedialną oraz humorystyczne scenki. Mogliśmy także obejrzeć krótkie filmy o prawach dziecka nakręcone przez poszczególne klasy. Na zakończenie odbył się konkurs ze znajomości zagadnień przedstawionych na apelu. 
Konwencja o prawach dziecka jest międzynarodową konwencją przyjętą przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 20 listopada 1898 roku. Obecnie ten dokument obowiązuje prawie we wszystkich państwach na świecie.

 

 

{flvremote}http://gimnazjum.uszew.pl/images/stories/aktualnosci/2009_2010/dzien_praw_dziecka/flv/klasa_1a.flv{/flvremote}

 

zobacz więcej