Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Przyjęcie nowych członków SKC

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Przyjęcie nowych członków SKC

11 kwietnia w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która jest także patronalnym świętem Caritas do Szkolnego Koła Caritas naszego Gimnazjum zostało przyjętych 24 nowych członków. Podczas Mszy św. na ręce Ks. Prałata Jana Kudłacza kandydaci złożyli deklarację gotowości bezinteresownego niesienia pomocy potrzebującym. Zobowiązali się dbać o dobre imię Ojczyzny, Kościoła, Szkoły oraz działać zgodnie z zasadami wiary i moralności Kościoła Katolickiego. Otrzymali także legitymacje członkowskie. Do tego wydarzenia kandydaci przygotowywali się od września, uczestnicząc w działalności Koła. Obecnie SKC Gimnazjum w Uszwi liczy 30 członków.


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2009/2010 Przyjęcie nowych członków SKC