Powitanie wiosny

Powitanie wiosny

21 marca społeczność naszej szkoły wspólnie z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Zawadzie Uszewskiej uczestniczyła w imprezie "Powitanie wiosny". Spotkanie miało bardzo bogaty i barwny program. Najpierw odbyły się występy artystyczne o tematyce wiosennej. Goście zachwycili publiczność humorystycznymi scenkami oraz brawurowym śpiewem. Naszą szkołę reprezentowała kl. Ia, która przygotowała występ pod kierunkiem p. mgr Doroty Muchy. Złożyły się na niego zwyczaje i wróżby wiosenne oraz pięknie wykonane piosenki. W tańcu dyskotekowym wystąpiły dziewczynki z kl.II b i III b. Ciekawym punktem programu były konkurencje zespołów mieszanych - gości i uczniów z poszczególnych klas. Uczestniczy układali fraszki o wiośnie, wykonywali marzanny oraz śpiewali wiosenne piosenki. Była to doskonała okazja do integracji i wspólnej zabawy. Następnie każda klasa przedstawiła publiczności orszak pani wiosny oraz wiosenne pejzaże, wykazując się dużą inwencją i poczuciem humoru. Duże emocje towarzyszyły konkursom sportowym przygotowanym przez p. mgr Martę Szczepańską. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców Publicznego Gimnazjum w Uszwi. Imprezę zakończyło tradycyjne topienie marzanny. Serdeczna atmosfera, śmiech, dużo dobrej zabawy! To na pewno nie był stracony czas!

zobacz więcej...