Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
22.04.05 obchodziliśmy ,,Dzień Ziemi''.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

22.04.05 obchodziliśmy ,,Dzień Ziemi''.

Wszyscy uczniowie obejrzeli film ,, Makrokosmos. Podniebny taniec'', który opowiadał o migracji ptaków. Zachwycaliśmy się pięknymi zdjęciami przedstawiającymi ptaki w locie, odpoczywające, tokujące i karmiące potomstwo.
Następnie odbył się turniej ,, Jeden z dwunastu''. Po dwóch przedstawicieli klas walczyło o wejście do finału. Uczestnicy odpowiadali na pytania z zakresu przyrody i ekologii. Widownia żywo reagowała na odpowiedzi zawodników. Do finału przeszli chłopcy. Pierwsze miejsce zajął Kamil Pawełek, drugie Jarek Pawełek, a trzecie Darek Rozciecha. Gratulujemy uczestnikom wiedzy.
Wszyscy pogłębiliśmy wiedzę dotyczącą otaczającej nas natury, a przy tym świetnie się bawiliśmy.
Ostatni akcent obchodów ,,Dnia Ziemi'' to posadzenie w ogrodzie szkolnym iglaków.
Całość przygotował i przeprowadził pan Bogdan Toboła.

 

 

zobacz więcej...

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2004/2005 22.04.05 obchodziliśmy ,,Dzień Ziemi''.