Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Testy kompetencji 2005

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Testy kompetencji 2005

Jak to już bywa co roku, w naszej szkole zostały przeprowadzone testy kompetencji dla klas III gimnazjum, które będą podsumowaniem ich dotychczasowej pracy i przepustką na dalszym stopniu edukacji. Jak widać poniżej, humor dopisywał uczniom zarówno przed jak i w trakcie pisania co świadczy tylko o dobrym przygotowaniu :-).

 

 

A tak radziły sobie młodsze klasy, dla których testy w przyszłym roku to będzie już dziecinna igraszka :-).

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2004/2005 Testy kompetencji 2005