"Święto pieczonego ziemniaka"

{gallery}aktualnosci/2004_2005/z_zycia_pliki/4{/gallery}

Pod koniec września cała nasza szkoła obchodziła "święto pieczonego ziemniaka". Największą atrakcją dla każdej z klas było ognisko w pobliskim lesie. Uczniowie poszczególnych oddziałów wraz ze swoimi wychowawcami spędzili miłe chwile jedząc wspólnie upieczone ziemniaki i kiełbaski. Wszyscy postanowili wykorzystać spędzony razem czas. Nie zabrakło zabaw, podchodów, śpiewania piosenek, gry na gitarach, opowiadania śmiesznych historii i dowcipów. Tak oto pożegnaliśmy lato. Każdemu zostały miłe wspomnienia.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2004/2005 "Święto pieczonego ziemniaka"