Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
"Święto pieczonego ziemniaka"

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

"Święto pieczonego ziemniaka"

 

 

Pod koniec września cała nasza szkoła obchodziła "święto pieczonego ziemniaka". Największą atrakcją dla każdej z klas było ognisko w pobliskim lesie. Uczniowie poszczególnych oddziałów wraz ze swoimi wychowawcami spędzili miłe chwile jedząc wspólnie upieczone ziemniaki i kiełbaski. Wszyscy postanowili wykorzystać spędzony razem czas. Nie zabrakło zabaw, podchodów, śpiewania piosenek, gry na gitarach, opowiadania śmiesznych historii i dowcipów. Tak oto pożegnaliśmy lato. Każdemu zostały miłe wspomnienia.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2004/2005 "Święto pieczonego ziemniaka"