Zig Zap Bule Liga 2006 r.

Dnia 11.05.2006 r. uczniowie naszej szkoły w składzie:

• Biernat Damian
  • Pawełek Kamil
  • Imioło Aleksandra
  • Górka Weronika

pojechali wraz z Panią Martą Szczepańską do Myślenic, by wziąć udział w etapie wojewódzkim Ligi Zig Zap. To był pierwszy start naszych uczniów w tej dyscyplinie. Bule to spokojna gra, ale wymagająca skupienia i celności rzutu. W zawodach wzięły udział cztery drużyny. Nasi reprezntanci zajęli II miejsce, a zwycięzcami zostali gracze z Myślenic. Zamierzamy szerzyć tę dyscyplinę sportu w naszym gimnazjum. Poniżej zamieszczamy zdjęcie z uczestnikami oraz organizatorami zawodów.

{gallery}aktualnosci/2005_2006/z_zycia_pliki/1{/gallery}

Więcej informacji o Zig Zap Bule Liga, zasady gry oraz informacje o turniejach można znaleźć na stronie www.ligazigzap.pl
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Zig Zap Bule Liga 2006 r.