Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zig Zap Bule Liga 2006 r.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zig Zap Bule Liga 2006 r.


Dnia 11.05.2006 r. uczniowie naszej szkoły w składzie:

  • Biernat Damian
  • Pawełek Kamil
  • Imioło Aleksandra
  • Górka Weronika

pojechali wraz z Panią Martą Szczepańską do Myślenic, by wziąć udział w etapie wojewódzkim Ligi Zig Zap. To był pierwszy start naszych uczniów w tej dyscyplinie. Bule to spokojna gra, ale wymagająca skupienia i celności rzutu. W zawodach wzięły udział cztery drużyny. Nasi reprezntanci zajęli II miejsce, a zwycięzcami zostali gracze z Myślenic. Zamierzamy szerzyć tę dyscyplinę sportu w naszym gimnazjum. Poniżej zamieszczamy zdjęcie z uczestnikami oraz organizatorami zawodów.

 

 

Więcej informacji o Zig Zap Bule Liga, zasady gry oraz informacje o turniejach można znaleźć na stronie www.ligazigzap.pl
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Zig Zap Bule Liga 2006 r.