Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Akademia z okazji Święta 3-go maja

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Akademia z okazji Święta 3-go maja

Dnia 28.04.2006 r. uczestniczyliśmy w uroczystej akademii z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przygotowali ją uczniowie klas V szkoły podstawowej. W ciszy i skupieniu obejrzeliśmy przygotowany przez nich program. Była to dla nas kolejna lekcja historii. Przypomnieliśmy sobie, jak wielkim wydarzeniem w dziejach Polski było uchwalenie tego dokumentu.

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Akademia z okazji Święta 3-go maja