Rozgrywki klas pierwszych

W grudniu, w Gnojniku, klasy pierwsze gimnazjum z Uszwi i Gnojnika spotkały się, aby wspólnie spędzić miło czas. Podczas tego spotkania odbyło się wiele rozgrywek umysłowych, które pierwszaki musiały wykonać. Uczniowie według numerków w dzienniku byli razem ze sobą połączeni w kilka grup. W trakcie tych rozgrywek uczniowie mieli nawiązywać nowe kontakty z rówieśnikami i razem ze sobą współpracować. Uczniowie naszego gimnazjum, na koniec zabawy, otrzymali mały upominek od gimnazjum z Gnojnika. Zadowolone pierwszaki szczęśliwie wróciły do Uszwi.

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Rozgrywki klas pierwszych