MIKOŁAJKI DLA WYCHOWANKÓW DOMU DZIECKA W JASIENIU

MIKOŁAJKI DLA WYCHOWANKÓW DOMU DZIECKA W JASIENIU

W szkole podstawowej i gimnazjum w Uszwi od 9 lat w okresie świątecznym organizowana jest zbiórka pieniężna na rzecz wychowanków Domu Dziecka w Jasieniu. Nasi uczniowie chcą wspomóc dzieci, które zostały pokrzywdzone przez los i nie mają własnych domów. Zebraliśmy razem ponad 700 zł. W piątek 9.12.2005r. uczniowie naszych szkół wraz z paniami Dorotą Muchą i Zofią Zięć odwiedzili z prezentami kolegów z Jasienia. Przekazaliśmy pieniądze i słodycze. Uczniowie naszych szkół są bardzo wrażliwi na krzywdę innych. Chcemy, by tym dzieciom chociaż troszkę pomóc: by mogły zaznać odrobinę szczęścia. Akcję od początku wspierają uszewscy strażacy. Od kilku lat pan Zdzisław Majcher zawozi naszych uczniów do Jasienia samochodem strażackim.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 MIKOŁAJKI DLA WYCHOWANKÓW DOMU DZIECKA W JASIENIU