Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
MECZ UCZNIOWIE - NAUCZYCIELE

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

MECZ UCZNIOWIE - NAUCZYCIELE

 Dnia 18.11.05 r. o godzinie 18:00 w naszej szkole odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową. Między sobą rywalizowali nauczyciele (Pani Mucha, Ksiądz katecheta, Pan Sieński, Pan Raciborski i trzech chłopców z 1 ligi) i uczniowie (Damian Zydroń, Damian Biernat, Kamil Baran, Wojciech Jagielski, Piotr Pawełek, Mateusz Wąs i Jakub Jagielski). Mimo zaciętej walki zwycięstwo odnieśli uczniowie z wynikiem 3:2. Dopingowała im grupka młodzieży, która zarazem świetnie się bawiła.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 MECZ UCZNIOWIE - NAUCZYCIELE