Dzień Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 13.10.2005 r. uczniowie klasy III a przygotowali uroczysty apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Na samym początku odczytany został wiersz "Jestem nauczycielem". Następnie uczniowie odegrali kilka humorystycznych scenek z życia szkolnego. Były wiersze oraz piosenki. Po krótkiej części artystycznej wszyscy uczniowie składali życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły.

W trakcie apelu wręczono również nagrody dla zasłużonych pracowników naszej szkoły.

Następnie zebrani w czerwonych krawatach zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Dzień Komisji Edukacji Narodowej