Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 13.10.2005 r. uczniowie klasy III a przygotowali uroczysty apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Na samym początku odczytany został wiersz "Jestem nauczycielem". Następnie uczniowie odegrali kilka humorystycznych scenek z życia szkolnego. Były wiersze oraz piosenki. Po krótkiej części artystycznej wszyscy uczniowie składali życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły.

W trakcie apelu wręczono również nagrody dla zasłużonych pracowników naszej szkoły.

Następnie zebrani w czerwonych krawatach zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Dzień Komisji Edukacji Narodowej