I Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły - Jana Pawła II

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi".
JAN PAWEŁ II.

 

Dnia 10 października 2005 r. w Starostwie Powiatowym w Brzesku odbył się I Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły - Jana Pawła II. Organizatorami konkursu było Starostwo Powiatowe w Brzesku, Stowarzyszenie Krzewienia Kultu Świętego Stanisława BM i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego Ziemi Szczepanowskiej.


     Celem konkursu była: -popularyzacja utworów Karola Wojtyły - Jana Pawła II, - rozbudzenie wrażliwości na prawdę, dobro, piękno, miłość i wolność, - prezentacja umiejętności recytatorskich. Z naszego gimnazjum wytypowano 8 reprezentantów: Izabela Pytel, Patrycja Pytel, Marta Kowalczyk, Karolina Robak, Monika Zych, Kinga Robak, Natalia Jagielska i Roksana Burek. Dziewczęta zaprezentowały się z jak najlepszej strony, zdobyły wyróżnienia, a w nagrodę otrzymały dyplomy i książki Jana Pawła II.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 I Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły - Jana Pawła II