Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Rozpoczęcie roku szkolnego

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Rozpoczęcie roku szkolnego

 

    1 września wszystkim nam kojarzy się z rozpoczęciem roku szkolnego i ciężkiej pracy. W szkole spędzamy połowę naszego życia.
Jest to czas, w którym poszerzamy własną wiedzę. Poznajemy nowe nieznane wiadomości. Uczymy się tolerancji, punktualności, systematyczności, odpowiedzialności, rozwagi, uczymy się jak żyć. Pomocą dla nas są nauczyciele, którzy niezłomni w swojej pracy uczą nas tego wszystkiego. Szkoła to nasz drugi DOM.
    Dzień rozpoczęcia roku szkolnego w naszej szkole odbył się jak zawsze bardzo uroczyście. O godzinie 8:00 wszyscy zebraliśmy się w szkole. Na początku w klasach otrzymaliśmy nowy podział godzin i piękne bordowe krawaty. Później na sali gimnastycznej pani dyrektor przywitała wszystkich, a w szczególności klasy pierwsze, które zaczynają naukę w gimnazjum. Po apelu o godzinie 9:30 zebraliśmy się w Kościele na Mszy Świętej. Modliliśmy się by nowy rok szkolny dostarczył nam nowej wiedzy, którą wykorzystamy w przyszłości.
    Życzymy wszystkim niezapomnianych chwil w szkole i udanego roku szkolnego.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Rozpoczęcie roku szkolnego