Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wyróżnienie dla Kasi Toboły

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wyróżnienie dla Kasi Toboły

W ramach obchodów Miesiąca Papieskiego Biblioteka  w Brzesku zorganizowała konkurs recytatorski poezji Jana Pawła II „Usłysz, Panie, mój głos”. Nasze gimnazjum reprezentowały dwie uczennice klasy IIb: Urszula Jagielska i Katarzyna Toboła, które pod opieką pani mgr Doroty Muchy przygotowały wiersz i prozę Karola Wojtyły. Obie pięknie się zaprezentowały, a Kasia  zdobyła wyróżnienie.

Wszyscy laureaci zostali zaproszeni na uroczystą galę, która odbyła się 27 października w auli Regionalnego Centrum Bibliotecznego w Brzesku. Kasia ponownie zaprezentowała utwór Karola Wojtyły Sonety – zarysy.

Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Wyróżnienie dla Kasi Toboły