Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Święto Niepodległości

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Święto Niepodległości

9 listopada uczestniczyliśmy w uroczystej akademii z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.  Część artystyczna została przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej. Opowiedzieli oni w ciekawy sposób o drodze Polaków do wolności. Piękną recytacją, pieśniami patriotycznymi oraz dekoracją wprowadzili nas w nastrój tego święta i ukazali jego wagę.


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Święto Niepodległości